Kontaktujte mě

Elena kontakty

Nejste si jistí, zda je koučování pro Vás?
Nevíte, jestli jsem já ten správný kouč, který Vám sedne?

Proto nabízím – pojďme se první společně potkat na úvodním seznamovacím sezení, které je zdarma.

Vysvětlím Vám, co od koučování můžete očekávat a zároveň si zkusíte, jaké to je být koučován(a).

Vyjasníme si, jestli to bude fungovat a zda Vám můžu pomoci právě s Vašimi tématy. Pokud ano, začneme během jednotlivých sezení stavět pomyslný žebřík, který Vás dovede k Všemu vytouženému cíli. 

Vyhraďte si na to 60 minut – buď se potkáme online, nebo se dohodneme na osobním setkání.

Celé úvodní sezení je ZDARMA. Budu se na Vás těšit

Často kladené otázky

Na první sezení si vyhraďte 60 minut. Může probíhat online nebo i osobně, záleží na naší domluvě. Vyjasníme si, o co v koučování jde a s čím Vám mohu jako kouč pomoci. Představím se Vám a uvidíme, jak si sedneme. Ráda první sezení nazývám „chemickým sezením“ – uvidíme tedy, zda chemie mezi námi funguje 🙂 . Představím Vám, jak mohou naše setkávání dlouhodobě vypadat a pak se pustíme do nějakého Vámi vybraného tématu. Hned si tedy vyzkoušíte koučování v praxi. První sezení je zdarma.

Podle mého názoru je důležité si ujasnit, zda si spolu sedneme a bude se nám dobře spolupracovat. Navíc si vyjasníme očekávání od koučování a to, zda je koučování ten pravý způsob, jak naplnit Vaše cíle. Vysvětlím Vám rozdíl mezi koučováním, terapií a mentoringem. Vy si koučování zkusíte a můžete se pak nezávazně rozhodnout, zda budete pokračovat. 

Nemusíte 🙂 . Stačí vědět, že na sobě chcete pracovat, a že chcete v životě něco jinak. Mnoho klientů si není jisto tím, co je to hlavní téma. V koučování ho společně najdeme. Často se také stává, že klient přijde s jasně zadaným tématem a v průběhu koučování zjistí, že to vlastně bylo jen zástupné téma, a že ve skutečnosti potřebuje pracovat na něčem jiném. A to je zcela v pořádku. 

Nejdůležitější je chtít. Musíte chtít na sobě pracovat a hledat odpovědi sami v sobě i na méně příjemné otázky. Nic víc nepotřebujete 🙂 .

Napište si o úvodní hodinu a uvidíte. Společně to probereme a hned budete mít jasno.

Jen Vy sami jste expertem na vlastní život a jen Vy sami můžete rozhodnout, jak a kam se budete dál ubírat. Nikdo jiný po Vašem životním žebříku nešplhal a nikdo jiný nezná každý detail tak jako Vy. Kouč Vás otázkami provede tématem, bude Vám oporou, bude Vás podporovat, ale rozhodnutí musíte najít v sobě. Jedině tak lze zaručit dlouhodobé výsledky.

První sezení je zdarma – díky němu se můžete rozhodnout, zda je koučování to pravé pro Vás.

Dále ceník tvořím na míru každému klientovi zvlášť dle vybraných cílů, délky spolupráce a služby.